Drewniane Domki Eko Architektura – najważniejsze informacje

Zdrowie

Firma Eko Architektura od lat zajmuje się realizowaniem przeróżnych projektów związanych z drewnianą architekturą. Przez ponad dekadę zbierała ona doświadczenie z zakresu produkcji oraz sprzedaży różnego typu budynków. W swojej ofercie ma m.in. domku letniskowe, ogrodowe, altanki, garaże, sauny oraz nawet domy całoroczne. Dyrektor Przemysław Balcewicz, odpowiedział na kilka ważnych pytań dotyczących Eko Architektury.

D: Panie Dyrektorze, dlaczego klienci powinni skorzystać z państwa oferty?

PB.: Nasza firma Domki Eko Architektura działa na rynku od ponad 10 lat. Możemy się pochwalić dużym zaufaniem naszych klientów i samymi dobrymi opiniami. Z chęcią realizujemy wszelkie zlecenia, sugerując się przy tym ewentualnymi uwagami zleceniodawców. Nasi pracownicy posiadają niezbędne wykształcenie i wszystkie potrzebne kwalifikacje, dzięki czemu świadczą usługi na najwyższym poziomie. Ponadto nieustannie monitorują oni tendencję zmian cen na rynku i starają się zaproponować najniższe rozwiązania. Ponadto warto wspomnieć, że zawsze realizujemy wszelkie zamówienia, w bardzo szybkim czasie. Od momentu złożenia zamówienia, muszą państwo czekać jedyne dwa lub maksymalnie trzy tygodnie. Bardzo ważne i ciekawe jest to, że jesteśmy w stanie zrealizować autorskie projekty naszych klientów! Nie ograniczamy się jedynie do modeli dostępnych w naszych katalogach. Jeśli, ktoś nie znajdzie wymarzonego projektu, może stworzyć swój i oddać nam do realizacji. Wszystko, dlatego, że bardzo nam zależy na Państwa zadowoleniu.

D: Co potencjalni klienci powinni wiedzieć na temat budowania domków i innych elementów drewnianej architektury?

PB.: Przede wszystkim klienci powinni mieć świadomość tego, że drewno to długotrwały materiał. Warto się na niego zdecydować, także z uwagi na ekologię. Do realizacji poszczególnych projektów, wykorzystujemy drzewa iglaste, które dzięki wykorzystaniu nowoczesnych technologii, a także dzięki odpowiedniemu pielęgnowaniu w późniejszym czasie, mogą spełniać swoje zadanie przez naprawdę długi czas. Kluczowa jest impregnacja i malowanie, farbami wysokiej jakości. Ponadto podczas wykonywania projektów dbamy o to, żeby do poszczególnych elementów z łatwością dobiegło powietrze oraz, aby budowle łatwo się wietrzyły. Istotne są także wszelkie zewnętrzne powierzchnie. Nasi projektanci dbają, aby były one tak skonstruowane, żeby woda z łatwością z nich ściekała. Każdy domek wyprodukowany przez Eko Architektura, posiada szczegółową instrukcję, dotyczącą montażu. Dzięki, temu proces budowy przebiega bardzo szybko i nie sprawia, żadnych problemów. W praktyce z montażem nawet bardziej skomplikowanych i większych budowli może sobie poradzić nawet jedna lub dwie osoby. Wielu klientów, podkreśla, że budowa była dla nich niezwykle przyjemna i nie wiązała się z żadnymi nieprzyjemnościami. Można powiedzieć, że są to takie klocki dla dorosłych. Każdy element posiada etykietę z dokładnym opisem. Dlatego, pomyłki są praktycznie niemożliwe. Warto także wspomnieć, że podobnie jak podczas normalnej budowy domów, także w tym wypadku niezwykle istotne są fundamenty. Ważne, aby były one zgodne z wytycznymi zawartymi w projekcie i równe. Pracownicy naszej firmy, zawsze po dostarczeniu klientowi gotowych materiałów, zalecają, aby nie zwlekać z montażem. Pozostawione na dłużej elementy z drewna, mogą ulec zniszczeniu.

D.: Tak jak wspomniał Pan wcześniej, wyroby z drewna to również ekologiczne rozwiązanie. Dlaczego są one tak przyjazne człowiekowi i środowisku?

PB.: Od lat wiadomo, że człowiek najlepiej czuje się na łonie natury. Przyroda wpływa także korzystnie na stan zdrowia. Nasze budowle pozwalają na stworzenie wyjątkowo przyjaznego otoczenia. Żywica, która pozostała w poszczególnych, drewnianych elementach, działa wyjątkowo pozytywnie na układ oddechowy człowieka. Ponadto drewno w żadne sposób nie uczula, a naturalna kolorystyka uspokaja i wpływa na stan psychiczny.  W domkach z drewna panuje naturalna wilgoć w powietrzu, nie trzeba myśleć o dodatkowych nawilżaczach. Jeśli chodzi o ekologie:

  • drewno to surowiec odnawialny,
  • aby, go obrobić i stworzyć poszczególne elementy, wykorzystuje się dużo mniej energii niż w przypadku innych materiałów,
  • wnętrze budowli, zwykle zachwyca samo w sobie i nie potrzebuje, żadnego wykończenia.

Z pewnością warto zdecydować się na drewno, nawet przy budowie doków całorocznych!

Dodaj komentarz