Pokazy i prezentacje firmy Clavam Sp. z o. o. – sprawdź ceny oraz opinie na temat produktów!

Zdrowie

Produkty oferowane przez Clavam Sp. z o. o. podbijają polski rynek. Są wyjątkowe ? nie znajdziemy ich w regularnej, sklepowej sprzedaży, dlatego na organizowane przez spółkę spotkania przychodzi coraz więcej osób. Reklama opiera się głównie na opinii klientów. A to najlepsza reklama, jaką każda firma mogłaby sobie życzyć.

Bliżej o ofercie Clavam Sp. z o. o.,ich produktach, rynku w Polsce i nieuczciwych firmach, które go psują opowie nam Cezary Kozłowski, przedstawiciel firmy Clavam Sp. z o. o., odpowiedzialny za sprzedaż i kontakty  klientami.

Mała oferta – pewność najlepszej jakości towaru

Czym jest spółka Clavam? Co oferuje?

Nasz firma zajmuje się sprzedażą akcesoriów i urządzeń użytku domowego. Nie ograniczamy się do jednego producenta. Oceniamy produkt, jego użytkowość, jakość. Stawiamy tylko na produkty najwyższej jakości, wyjątkowe. Jeśli uznamy, że to produkt z najwyższej półki i chcielibyśmy dzielić się nim z innymi ? wciągamy go do naszej oferty. Ściśle współpracujemy z producentami, których produkty sprzedajemy. Zawsze podkreślamy, że jesteśmy tylko pośrednikiem, a nie producentem. Nasz współpraca jest bezproblemowa. I na tyle ważna obu stronom, że możemy oferować sprzedawane produkty w rewelacyjnych cenach. Dostajemy ogromne rabaty za sprzedaż na dużą skalę. W innych branżach też tak jest, tylko nikt nie obniży ceny klientowi, a  po prostu ? więcej zarobi.

Skoro firma nie posiada sklepów stacjonarnych ani internetowych to gdzie można zrobić zakupy? Jak znaleźć Państwa firmę?

Postawiliśmy na niestandardową sprzedaż i jak najmocniejszy kontakt z klientem. Oparliśmy ją na pokazach, prezentacjach oraz sprzedaży objazdowej. Tak, jesteśmy co chwilę w innym miejscu, zawsze wśród ludzi. Na spotkania można dostać się na kilka sposobów ? wysyłamy zaproszenia, dzwonimy. A najprościej ? po prostu można przyjść do nas na spotkanie. Na pewno nikogo nie wygonimy.

Co można kupić na takim spotkaniu?

Jak mówiłem zajmujemy się sprzedażą urządzeń przydatnych w gospodarstwie domowym i różnych akcesoriów. Oferta zmienia się co jakiś czas. Obecnie oferujemy cztery produkty: matę BodyShape firmy Casada, garnki wyprodukowane przez Venice, odkurzacz Clean King oraz  materac Mediair 3d. Każdy z tych produktów sami sprawdziliśmy, przetestowaliśmy, zebraliśmy wiele opinii ich użytkowników. I wiemy, że oferujemy wysokiej klasy sprzęt w na prawdę dobrej cenie.

Zainteresowała mnie ta mata. Co to takiego?

Mata BodyShape firmy Casada jest to mata wibracyjna. Przykładamy do niej wybraną część ciała, a mata wykona nam delikatny masaż. Producent gwarantuje, że mata wibracyjna jest wyposażona w dziesięć pól wibracyjnych, a do tego dodatkowo podzielona na 5 stref wibracji. Ma zaprogramowanych kilka programów, które mają za zadanie urozmaicić masaż, aby nie był zbyt monotonny. BodyShape może też służyć do ogrzewania ? posiada dodatkową opcję.

Tym urządzeniem można kierować za pomocą pilota. Możesz leżeć, odpoczywać i zmieniać ustawienia. Czego chcieć więcej? Możesz chcieć ? oprócz masażu relaksacyjnego ? masaż leczniczy. Też masz taką opcję. Według opinii użytkowników mata BodyShape jest rewelacyjna! Casada wykonała dobrą robotę!

A Venice to producent naczyń kuchennych?

I naczyń, ale też garnków, patelni, różnych akcesoriów kuchennych. Obecnie sprzedajemy ich garnki. Całe zestawy, ale też pojedynczo. Są one bardzo ładne i trwałe. Mają kilka nowości rynkowych w sobie, takie nowatorskie rozwiązania, które zwykłe garnki nie mają i jeszcze długo mieć nie będą. Można smażyć bez oleju, gotować na parze wodnej. Są tak zaprojektowane, że zajmują minimalną ilość miejsca ? zarówno podczas przechowywania, jak i gotowania. Po prostu ? nakłada się jeden na drugi, odpowiednio kładąc produkty, które chcemy ugotować. Tak przygotowane posiłki są bardzo zdrowe, bo jedzenie nie traci swoich właściwości, jak przy innego typu obróbce.

Ten produkt ma wyjątkowo dobre opinie. Posłuchała ich też moja żona. I skuszona tymi opiniami na jednym z pokazów kupiła taki zestaw w naprawdę dobrej cenie. Nie żałuje!

Jeszcze proponujecie odkurzacz. Przecież odkurzaczy nie brakuje w sklepach!

Odkurzaczy jest dużo, ale takich mało. Ma on trzy, podstawowe funkcje – zwykłe odkurzanie,  czyszczenie podłóg drewnianych, paneli, parkietów lub linoleum oraz pranie dywanów, wykładzin oraz tapicerek. Takich odkurzaczy w sklepach już nie ma.

Teraz rozumiem skąd jego nazwa Clean King. Ostatnim produktem jest materac Medair 3d.

Dokładnie. To nowość w naszej ofercie. Szczególnie polecany dla osób, które borykają się z problemami z kręgosłupem oraz mają problemy ze snem. Ale po więcej szczegółów zapraszam na prezentację. Zdradzę tylko, że jest w naprawdę świetnej cenie.

 Uważaj na nieuczciwych sprzedawców!

Wiele osób przestrzega przed zakupami na takich pokazach i prezentacjach. Panuje opinia, że oferowane produkty są złej jakości, nieoryginalne, w rzeczywistości kosztują o wiele mniej. Skąd ta opinia? Czy jest prawdziwa?

Dotarło to i do nas i ? powiem szczerze ? jest bardzo krzywdząca. Zawsze dokładamy wszelkich starań, aby klienci byli zadowoleni. By oferowane produkty spełniły ich oczekiwania. Ale nie potrafimy zwalczyć podszywających się pod nas oszustów. Faktem jest, że są coraz sprytniejsi, bystrzejsi. Potrafią wszystko podrobić, sprzedają nieoryginalne produkty. A klienci ? przekonani, że korzystają z naszych usług ? są rozczarowani. I w świat idzie opinia, że jesteśmy nieuczciwi i sprzedajemy szajs za bardzo wysoką cenę. A to nie prawda.

Pamiętajmy, że nie trudno trafić na oszustów. Czy to w internecie, czy na żywo. Wiem, że ta krzywdząca opinia dotyka nie tylko nas, ale też innych przedsiębiorców. Dlatego apeluję ? kupujcie tyko wtedy, gdy macie pewność, że trafiliście na oryginał i prawdziwą firmę!

Ale skąd mamy wiedzieć, że to prawdziwy pokaz, prawdziwej firmy, a nie podrobionej?

Oszuści są bardzo łapczywi i zdradza ich zawsze jeden błąd ? przesadzają z ceną. Swoje podróbki są w stanie sprzedać w naprawdę niskich cenach. Pamiętaj! My również mocno schodzimy z ceny wyjściowej, ale nikt nie sprzeda towaru z górnej półki za przysłowiową złotówkę. Przecież to trzeba wyprodukować, dowieść, sprzedać. Opłacić pracowników, którzy to wszystko zrobią. I jeszcze zarobić, bo to przedsiębiorstwo, a nie organizacja charytatywna. A oszuści sprzedają podróby w niewiarogodnie niskich cenach. Pamiętaj o tym!

Nasi przedstawiciele są bardzo kompetentni. Na spotkaniach prowadzonych przez oszustów często nie usłyszysz odpowiedzi na zadanie pytania. Nie są za dobrze przygotowani.

To wszystko, co Pan mówi, jest bardzo krzywdzące. Jak więc Clavam Sp. z o.o. sobie radzi na rynku?

Bronimy się jakością i profesjonalizmem. Nasi klienci wystawiają nam najlepsze opinie i przekazują je dalej. To właśnie na opinii i reklamie pantoflowej bazujemy w naszej pracy.

Traktujemy naszych klientów z szacunkiem i powagą. I to samo dostajemy w zamian. Przekazujemy w ich ręce produkty najwyższej jakości ? wiedzą o tym i doceniają to. Staramy się jak najszybciej obsłużyć klientów. Produkty wysyłamy jak  to tylko najszybciej możliwe. Wszystko jest na czas. Nie będę kłamał ? zdarzają się reklamacje. Wiemy, że sprzęt to tylko sprzęt i ma prawo się zepsuć. Nie robimy więc żadnych problemów w takich sytuacjach. Pomagamy klientowi, jak tylko umiemy i możemy.

Naszym atutem jest też cena. To często pojawia się w zasłyszanych opiniach: że mamy niewiarygodnie niskie ceny za produkty, które oferujemy.

 Dziękuję za rozmowę.

Dodaj komentarz