Wybierz idealne kolczyki ślubne do Twojej stylizacji

Uroda

Na przygotowanie odpowiedniej stylizacji ślubnej składa się szereg różnych czynników. Oprócz wyboru odpowiedniej sukienki oraz fryzury bardzo dużą rolę w efekcie końcowym odgrywają również dodatki, takie jak obuwie i biżuteria.

W poniższym poradniku przedstawione zostaną propozycje kolczyków ślubnych pasujących do najmodniejszych w tym sezonie stylizacji. Wyróżnimy również czynniki, które powinnaś wziąć pod uwagę podczas wyboru tej wyjątkowej biżuterii.

Na co powinnyśmy zwracać uwagę podczas wyboru kolczyków ślubnych?

  • Po pierwsze: zwróć uwagę na to, aby wybrane kolczyki dopełniały Twoją stylizację;
  • Po drugie: unikaj przesady. Jeśli zdecydowałaś się na mocno biżuteryjne zdobienie fryzury, unikaj dużych, świecących kolczyków;
  • Po trzecie: zwróć uwagę na wygodę. Choć duże, biżuteryjne kolczyki wspaniale komponują się z wysoko upiętymi włosami pamiętaj, że będziesz nosić je przez co najmniej 10 godzin. Wybierz więc biżuterię lekką oraz taką, która wykonana została z wysokiej jakości materiałów zapewniających Ci komfort i bezpieczeństwo.

Kolczyki ślubne w stylizacji ?Boho?

Niniejszy styl to absolutny hit kilku ostatnich sezonów. Romantyczne, lekkie stylizacje świetnie sprawdzają się zarówno podczas wesela w plenerze, jak i przyjęcia utrzymanego w stylu rustykalnym. Do długich, zwiewnych sukienek, Panny Młode dobierają najczęściej wianek upleciony ze świeżych kwiatów, lub delikatne biżuteryjne ozdoby, podkreślające lekkość fryzury. Do niniejszej stylizacja pasować będą zarówno drobne kolczyki z motywem kwiatowym, jak i nausznice zdobione licznymi kryształkami.

Kolczyk ślubne w stylizacji ?Retro?

Stylizacja ślubna w stylu retro charakteryzuje się przede wszystkim niezwykłą elegancją. Głównym motywem niniejszego stylu jest nie tylko charakterystyczny toczek, ale również suknia o długości 7/8. Fryzura najczęściej pozostaje gładko upięta, a jej idealne podkreślenie stanowią perłowe kolczyki ślubne, które na myśl przywodzą nam największe gwiazdy starego kina.

Kolczyki ślubne w stylizacji ?Na księżniczkę?

Prawdziwa księżniczka to obszerna mocno zdobiona suknia, która wspaniale komponuje się zarówno z upiętymi, jak i rozpuszczonymi włosami. Wybór kolczyków do niniejszej stylizacji w znacznym stopniu uzależniony jest od doboru pozostałych dodatków. Jeśli decydujesz się na liczne zdobienia we włosach (np. diadem lub kryształową opaskę) zrezygnuj z rzucających się w oczy kolczyków, w ten sposób unikniesz wrażenia nadmiernego przepychu.

Kolczyki ślubne w stylizacji ?minimalistycznej?

W stylizacji minimalistycznej zazwyczaj mamy do czynienia z gładką, długą suknią o prostym kroju oraz zaczesaną, prostą fryzurą. Środek ciężkości w niniejszej stylizacji mogą więc stanowić duże kolczyki. Piękne kryształowe ?łezki? lub złote koła, wspaniale pokreślą modernistyczny charakter Twojej kreacji, nadając jej jednocześnie niepowtarzalnego blasku.

Dodaj komentarz