Jak nosić asymetryczne kolczyki?

Uroda

Biżuteria to coś, co kobiety kochają najbardziej. Często jest ona niezwykłych kształtów, które podkreślają urodę niejednej kobiety. Coraz bardziej popularna staje się biżuteria, która przypomina geometryczne kształty. Asymetryczne kolczyki zyskały całe grono zwolenniczek, które często nie wiedzą jednak, z czym warto nosić takiego rodzaju biżuterię.

Asymetryczne kolczyki a wybór fryzury

Fryzura odgrywa wręcz kluczową rolę w wyglądzie kobiety. To ona determinuje całość stylizacji. Kolczyki to dosyć problematyczna biżuteria, która nie komponuje się dobrze ze wszystkim. Do takich kolczyków idealnie pasować będą koki oraz wszelkie fryzury, które są upięte. Takie połączenie wydłuży szyję i sprawi, że kobieta będzie prezentować się niezwykle atrakcyjnie. Rozpuszczone włosy mogłyby przytłoczyć całość stylizacji, dlatego do rozpuszczonych fryzur warto zakładać kolczyki krótkie lub długie o prostych kształtach.

Asymetryczne kolczyki a kolor włosów

Ważny jest również kolor włosów oraz rodzaj tworzywa, z którego stworzone zostały kolczyki. Warto zastanowić się nad tym, jakie kolor włosów mamy. U blondynek zdecydowanie lepiej prezentuje się złoto, natomiast brunetki z pewnością docenią kolor srebrny, który odbija światło. Takie połączenie da niesamowite rezultaty.

Asymetryczne kolczyki a kształt twarzy

Kształt twarzy również grywa kluczową rolę.  Niestety takie kolczyki nie prezentują się dobrze na twarzach pociągłych i zbyt okrągłych. Idealnie wyglądają w przypadku twarzy. Świetnie wyglądają natomiast u kobiet, które mają kształt twarzy w postaci gruszki lub trapezu. Skorzysta na tym również twarz owalna, która jest najbardziej elastyczna i uniwersalna wśród kobiecych typów urody.

Przydatne wskazówki

Takiego rodzaju kolczyki nie prezentują się dobrze na każdej osobie. Należy więc podejść do sprawy delikatnie i nie zniechęcać się w przypadku niepowodzenia. Warto szukać dla siebie idealnego kształtu kolczyków i staje próbować. To dosyć ryzykowne posunięcie. Asymetryczne kolczyki pięknie komponują się z wieczorową kreacją. Nie będą dobrze wyglądały na co dzień. To odświętny styl, który świetnie sprawdzi się na święta. Asymetryczne kolczyki to świetny pomysł na prezent dla wielu kobiet, które docenią nowy styl w swojej szafie. Asymetryczne kolczyki dodają szyku, urody oraz elegancji. Nie bardzo stosować w ich przypadku naszyjnika, ponieważ mogłoby to doprowadzić do zbyt mocnego efektu. Taka biżuteria obroni się sama. Wiele kobiet stało się zwolenniczkami asymetrycznych kolczyków.

Dodaj komentarz